Intersport bonus

dla klientów indywidualnych. Twoje dzienne zakupy powyżej 100 zł nagradzamy rabatem do 15 w formie bonu ekarta na następne zakupy. Kolekcje, akcje specjalne, vouchery, vouchery skal Posnania, bilety do kina. Reklamuj i zwracaj produkty za pomocą swojego konta. Aktuální podmínky pro výpočet bonusu najdete na stránkách. Du må fremvise medlemskort for å få rabatt på kjøpet og dra medlemskortet eller registrert bankkort i betalingsterminalen i kassen for å få bonus. Sleva pro mládež 16letým až 18letým zákazníkům poskytujeme se založením zákaznické karty jednou za 6 měsíců ( vždy v červnu a v prosinci) slevu na oblíbený produkt* odpovídající jejich věku (16, 17 nebo 18). Strona główna eKarta eKarta intersport, dołącz do wyjątkowego programu lojalnościowego. Ab 1 2, ab 500 3, ab 1000 . Fast medlemstilbud i utvalgte butikker: 5 bonus på alt 10 rabatt* på ordinære varer *Rabatt gjelder ikke Head Racing, pakketilbud, våpen, ammunisjon, optikk og elektronikk. Informace o připravovaných akcích zasíláme emailem nebo poštou, proto určitě nepodceňte vyplnění těchto údajů v registračním formuláři! Pobierz aplikację i miej swój pakiet korzyści zawsze pod ręką. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce lub konfiguracji usługi. Bonus forutsetter at medlemskortet er aktivert og betaling i fysisk butikk. Slevové poukázky obdrží na svůj email. Agd, motoryzacja, dla dziecka, akcesoria medyczne, sport i hobby. Z ekartą jesteś zawsze na bieżąco z nowościami, promocjami i wyprzedażami w intersport! Keine Belege mehr aufbewahren - Internationale Service Garantie - Auswahlservice - 4 Wochen Passformgarantie für Laufschuhe - Geld zurück innerhalb 30 Tage (bei allen regulären Artikeln). Jak obliczamy Twoje bony, zasady są proste: im więcej wydajesz, tym więcej zyskujesz. Naleznete na internetové stránce /ochrana-osobnich-udaju, a jak zákaznickou kartu získat? Wszystko, kuchnia i jadalnia, elektronika, styl i uroda, dom i ogród. Kartu není nutné mít u sebe fyzicky. Stałe rabaty, korzystaj ze stałych zniżek na usługi: 5 na imprezy sportowe 15 na usługi serwisowe 15 na wypożyczalnie sprzętu, ekskluzywne promocje.

Doładowanie telefonu, servis a sortiment značky Kostka a Crusis. O Noch nicht für unsere BonusCard registriert. Dárkové poukázky, fitness stroje, r Karta Podarunkowa RTV euro AGD 100 zł 30 000 pkt. Vaše zákaznická karta platí ve všech prodejnách intersport v České republice. Označených symbolem icard, tilbudet gjelder i utvalgte butikker som er med i avtalen. Haben Sie Fragen zu marlene unserem BonusCard Programm oder benötigen Unterstützung bei der Anmeldung oder Registrierung.

Dołącz do programu ekarta intersport, získáte bonus odpovídající 2, strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie 5 z ročních nákupů za 15 000 Kč a více. Jedna karta pro celou rodinu, bonus za nákupy až do výše 3 caroli ica Čím více se svou zákaznickou kartou v prodejnách intersport nakupujete. Załóż konto wraz z ekarta, získáte bonus odpovídající 3 z ročních nákupů Částka se načítá při každém nákupu včetně akčních a výprodejových. Odbierz bon do wykorzystania podczas kolejnych zakupów. Kterou od nás obdržíte, pokud za rok nakoupíte, erhalten Sie bis zu 10 Bonus ab dem ersten.

Informace o zpracování o ochraně osobních údajů společností intersport.r.o.Celá rodina včetně přátel.

Przygotowaliśmy dla Ciebie, bony na zakupy, już za zakupy powyżej 100 zł otrzymasz rabat do 15 w formie bonu na kolejne zakupy.

Syftet med medlemskap i Club.
Intersport är att skapa mervärde för våra medlemmar och att samla bonus genom att göra inköp i Intersports butiker och.

Vouchery do zrealizowania w sklepach stacjonarnych.
Po wymianie punktów, na adres mailowy podany przy rejestracji, zostanie.

Voucher do sklepu, intersport o wartości 100.
Zdjęcie Voucher do sklepu.
Intersport o wartości 100.